1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, Zásilkovny anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 7 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 5 prac. dnů od obdržení platby).

​3.
Zboží objednané jako "osobní odběr" je nutné odebrat na naší výdejně do 7 dnů a to po předchozí dohodě s prodávajícím.  

4. Ke každé dodávce zboží bude přiložen paragon, který slouží současně jako dodací a záruční list. Pokud potřebujete do účetnictví k dodanému zboží fakturu nebo daňový doklad, uveďte toto do Vaší objednávky, přiložíme ji do zásilky k dodanému zboží.  Pozdější zaslání tohoto dokladu není možné!

Nevyzvednuté zásilky
Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká prodávajícímu nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Tento nárok vzniká i v případě, že objednávka přesahuje hodnotu splňující podmínky pro odeslání zdarma. Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie paragonu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.

Zásilkovna:
Objednané zboží lze zaslat pomocí služby  ZÁSILKOVNA za následujících podmínek:

Parametry standardních zásilek

  • Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
  • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
  • Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
  • Maximální výše dobírky: 20 000 Kč

    V objednávce uvádějte vždy adresu výdejny  ZÁSILKOVNY, na kterou chcete objednané zboží zaslat. Další informace na  www.zasilkovna.cz/obcane/pobocky. Pokud neuvedete ve své objednávce adresu výdejny, odešleme objednané zboží do výdejny dle NAŠEHO výběru!